פינת האינטליגנציה החברתית בה במה מוגבהת עם תפאורת תיאטרון בהשראת רחוב עיצוב מרחב מבואת בית הספר תל"י גילה

עיצוב m21

תכנית m21 שהושקה על ידי משרד החינוך מהווה פריצת דרך מחשבתית תפיסתית לגבי אופי הלימוד הנוכחי ובהסתגלות עתידית. קלמר עיצוב סביבות למידה כמי שמאמינים בעיצוב מזה שנים רבות ובעלי התמחות בתחום החינוך עם למעלה מעשור של וותק וניסיון בעיצוב מתחמי לימוד, כיתות, מבואות ומסדרונות, חדרי הכלה וספריות ועוד… אנו רואים בבשורה שהחלה לפני כ שלוש שנים הזדמנות אמיתית ופלאית.

עיצוב מרחבי למידה עם דגש על נכונות פדגוגית ובשילוב צוות מוביל בבית הספר הופכת את מרחבי הלימוד החדשניים ממקום מעוצב למקום פעיל ומותאם אישית. לכל בית ספר אופי משלו והנראות היא פן אחד מתוך הדגשים הרבים שיש לקחת בחשבון בעת כניסה לתחום כה רגיש וחשוב.

כקבוצה אנו לוקחים את האחריות הניתנת לנו בעיצוב בתי ספר ומה שהתחיל לפני כעשור היום מתגשם במלוא מובן המילה.

עיצוב מרחב לימודי הינו יצירה מתוך שליחות אמיתית. אם חושבים היטב על משך הזמן אותו מעביר כל תלמיד בתקופת הלימודים מבינים כי העיצוב חייב להיות נטול אגו וגחמות עיצובית. העיצוב מחויבותו היא לשרת ככלי תומך ומלווה אשר פותח צוהר לעולם חדש. צורת למידה חדשה הנתמכת בפן העיצובי.

תלמיד מבלה בבית הספר כ 7 שעות ביום וכחמישה ימים ואף שישה ימים במשך 9-10 חודשי לימוד. הפן העיצובי משליך ישירות על אופיו חווית הלימוד ובמידה והעיצוב נכון הוא גם מלווה את הלומד ודוחף אותו ליצירתיות ופעילות נכונה ותורמות. התרומה היא גדולה מעבר להבנה שכלתנית אך ניתן אף לראות במחקרי האוריינות החזותית את התרומה בפן האקדמי פדגוגי.

עיצוב מתחמי m21 בבתי ספר, לצערנו אך לא לצערנו חלק רב מסתכם בריהוט יפה וסביבה מעוצבת אשר בהחלט מהווה נדבך תורם אך כאשר הוא מחובר לתוכן האמת יוצאת לפועל במלוא מובן המילה.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק במסע יצירתי ולהנות מהניסיון הרב שצברנו לעיצוב סביבות תומכות למידה אשר יכולות ללא ספק לשנות את תפיסת עולמם של הלומדים. האמת יוצאת לפועל כאשר הצוות המוביל מעורב ויחד חושבים על אופי הלימוד ומתאים את העיצוב לחוויה המיוחלת בפועל.

מתלבטים? צרו קשר ונשמח לפגוש אתכם בבית ספרכם או אצלנו בסטודיו, קחו כמה דקות לצפות במגוון עבודות שיצרנו בעיצוב סביבות למידה.

Scroll to Top
WhatsApp chat