עיצוב בית ספר קיר כניסה ציטוט הרב קוק עלה למעלה עלה ממד נעם פסגת זאב

כניסה ראשית

התחלנו את המהלך העיצובי בפיתוח הנראות של קיר הכניסה. בהשראת ציטוט “כנפי רוח” של הרב קוק, המגלם בתוכו את חזון בית הספר, פיתחנו קו מיתוגי המייחד את נעם בנים פסגת זאב. שבילים ונתיבי דרך עוטפים ומחברים בין הקירות ויוצרים מסלולי ערכים המחברים בין כל מרחבי בית הספר. דמויות התלמידים שיצרנו מתחילים במסע הערכים והלימוד שלהם בקיר הכניסה, וממשיכים ומופיעים גם בשאר הקירות הפעילים של בית הספר.
עיצוב קירות בית ספר ממד נעם בנים פסגת זאב
קירות מפעילים חשבון למידה חוץ כיתתית נעם פסגת זאב
עיצוב סביבת למידה פינת קריאה

כיתות לימוד

בעיצוב כיתות הלימוד, הפקנו את המרב מהחלל הקיים. נישות ריקות הפכו לפינות קריאה מזמינות, כל קיר קיבל ערך מוסף וייחודי עם ציטוטים והפעלות, ואפילו הדלתות שודרגו עם הדפס מאוייר של מעגל השנה. השולחנות הסטנדרטיים הוחלפו בשולחנות דינמיות שלנו המאפשרות לימוד קבוצתי ופרטני: 4 שולחנות לישיבה בזוגות מתחברות לשולחן עגול המושיבה 8 תלמידים. הכל עוצב תוך שמירה על הקו המיתוגי שפיתחנו יחד עם הצוות הפדגוגי, והפיתוח שלו שיתאים לסוגי מרחבים שונים.
עיצוב סביבת למידה כיתות לימוד כיתה א שולחנות מתחברים
עיצוב סביבות למידה במה לתלמידים בית ספר יסודי נעם פסגת זאב
עיצוב בית ספר יסודי עץ תוצרים לתליית עבודות ממד נעם פסגת זאב

מרחבים חוץ כיתתיים

אזורים שונים בבית הספר עוצבו למתן ערך מוסף ואפשרויות למידה, משחק, והבעה לתלמידים. במה מותאמת מזמינה כל תלמיד ותלמיד לבטא את עצמו, להתנסות בדיבור מול קהל, ולהשמיע את קולו הייחודי. עצי תוצרים הפזורים במרחבי בית הספר מאפשרים לצוות ולתלמידים להציג עבודות ויצירות, תוך שמירה על היצירות ועל הקירות. השילוב עם עץ מאוייר מחבר בין היצירות לחלל מסביב, וגם מוסיף עניין לקיר בין לבין תערוכות. 

גלילה למעלה
WhatsApp chat